fbpx
Російська система знищення ідентичності українських дітей на ТОТ - СХЕМА - картинка 1

Російська система знищення ідентичності українських дітей на ТОТ – СХЕМА

За 9 років окупації АР Крим, частин Донецької, Луганської області Росія сформувала цілу систему знищення української ідентичності дітей на тимчасово окупованих територіях.

Цю систему з початку повномасштабного вторгнення в Україну Росія почала впроваджувати на новоокупованих територіях.

Експерти ЦГП “Альменда” 9 років досліджують політику, дії Росії щодо дітей в Криму:

Мілітаризація, індоктринація, знищення українознавчого компоненту в освіті, пропаганда “культу” війни – ВСЕ це лише МЕХАНІЗМИ, за допомогою яких Росія «ПЕРЕМІЩУЄ» УКРАЇНСЬКИХ ДІТЕЙ З ТОТ З ОДНІЄЇ ЛЮДСЬКОЇ ГРУПИ В ІНШУ ЧЕРЕЗ СИСТЕМУ ОСВІТИ.

  • Чому це не злочин?
  • Хіба фактор відсутності фізичного переміщення справді настільки важливий, щоб не називати це переміщенням з однієї групи в іншу?

На інфографіці нижче ви чітко можете побачити, що цей злочин має обʼєкти – на який він спрямований, виконавців (субʼєкти), форми через які здійснюється злочин, і головне МЕХАНІЗМИ – які маються прямі наміри, продуману структуру впровадження.

Російська система знищення ідентичності українських дітей на ТОТ – СХЕМА - картинка 2

Детальніше про МЕХАНІЗМИ злочину “Знищення української ідентичності дітей на ТОТ” та їх “Переміщення” з однієї людської групи в іншу через систему формальної та неформальної освіти читайте в матеріалі підготовленому на основі досліджень, аналітики ЦГП “Альменда”.