fbpx
Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” за листопад 2022 р. - картинка 1

Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” за листопад 2022 р.

Російська Федерація продовжує цілеспрямовано політику знищення української ідентичності та мілітаризації дітей, які залишились на окупованих територіях України. Дії РФ спрямовані на повну асиміляцію населення окупованих територій та формування у дітей бажання підтримувати збройні сили Російської Федерації, включно із добровільним вступом в армію РФ по досягненню відповідного віку. 

Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” за листопад 2022 р. - картинка 2

В листопаді на окупованих територіях РФ продовжувала проводити заняття «Уроки про важливе», які спрямовані на формування у українських дітей патріотичних почуттів до Російської Федерації. Так само продовжується проведення тематичних заходів, під час яких дітей вчать основам військової справи. Окупаційна влада організовує зустрічі дітей з учасниками російсько-української війни, основною метою яких є формування героїчного образу військовослужбовців ЗС РФ, в школах відкриваються меморіальні дошки, присвячені загиблим військовослужбовцям. 

Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” за листопад 2022 р. - картинка 3

Серед подій які відбулись в листопаді, варто зазначити анонсування введення в обов’язкову шкільну програму курсу початкової військової підготовки, проведення в молодіжному центрі «Сэлэт-Ак Барс» тематичної зміни – школа юних командирів (дата проведення: з 31.10- 4.11), реалізація проєкту «Діалог на рівних» в рамках якого відбуваються зустрічі дітей з учасниками російсько-української війни. Крім того в листопаді Російська Федерація відкрила регіональні відділення російського військово-патріотичного руху «Юнармія» в окупованих Донецькій, Луганській, Херсонській та Запорізькій областях.

Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” за листопад 2022 р. - картинка 4

Читайте більше в повному тексті моніторингового звіту ГО ЦГП “Альменда” – “Універсальний солдат” або освіта як знаряддя Росії на окупованому півдні України”

Моніторинговий звіт “Універсальний солдат” або освіта як знаряддя Росії на окупованому півдні України” підготовлений у рамках проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР Єднання за фінансової підтримки Європейського Союзу.
Зміст цього документа є виключною відповідальністю ГО Центр Громадянської Просвіти «Альменда» і не обов’язково відображає позицію Європейського Союзу.
#ПрямуємоРазом #TeamEurope #MovingForwardTogether #ISAREdnannia