fbpx
Аналітичний звіт за результатами комплексного опитування студентства з ТОТ України щодо освітніх потреб і проблем, пов’язаних зі здобуттям освіти - картинка 1

Аналітичний звіт за результатами комплексного опитування студентства з ТОТ України щодо освітніх потреб і проблем, пов’язаних зі здобуттям освіти

Метою цього дослідження є виявити, які чинники сприятливо впливають на рішення про вступ до українських ЗВО й інтеграцію студентства з ТОТ, а які — негативно, а також встановити загальний рівень його інтеграції в нову спільноту та виклики, які потребують якісних рішень влади, університетів, громадських організацій, і на основі отриманих даних розробити відповідні рекомендації.

Об’єктом дослідження є студентство українських закладів вищої освіти, які до 2022–2023 років перебували на ТОТ України.

На основі отриманої інформації можна визначити точні кроки адвокаційної діяльності, розробити відповідні положення до освітньої концепції та плану реінтеграції українців й українок із ТОТ, а також внести відповідні положення до правил й умов приймання до ЗВО.

Результати опитування можна використати для подальшої розробки інформаційно-комунікаційної кампанії та рекомендувати суб’єктам освітньої діяльності.

Цей аналітичний звіт підготовлено Центром громадянської просвіти “Альменда” (ЦГП “Альменда)” та Уповноваженим Верховної Ради України з прав людини за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID “Зміцнення громадської довіри (UCBI)”. Вміст цього продукту є виключною відповідальністю авторів і не обов’язково відображає погляди USAID чи уряду Сполучених Штатів. Заборонено відтворювати будь-яку з частин цього звіту в будь-якому форматі, копіювати чи використовувати без посилання на оригінальне джерело.