fbpx
XII МАНДРІВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA вперше в Бердянську - картинка 1

XII МАНДРІВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA вперше в Бердянську

Вперше в Бердянську стартує XII МАНДРІВНИЙ ФЕСТИВАЛЬ ДОКУМЕНТАЛЬНОГО КІНО ПРО ПРАВА ЛЮДИНИ DOCUDAYS UA. В цьому році Мандрівний фестиваль Docudays UA завітає більше ніж в 200 міст і містечок  України. Метою фестивалю є популяризація й розвиток документального кіно та підвищення рівня дотримання прав людини в Україні.

 В Бердянську фестиваль буде проходити з 1 по 10 грудня.  В рамках фестивалю у глядачів буде можливість не тільки подивитись документальні фільму, а  й прийняти участь в семінарі «Документальні фільми про права людини, як інструмент з медіа-просвіти», який відбудеться 2 грудня в Бердянському державному університеті (вул. Шмідта 4). Семінар проводитиме тренер-експерт з питань медіа-просвіти Потапова Валентина.

Ми запрошуємо всіх на покази фільмів XII Мандрівного Фестивалю Документального кіно про права людини DOCUDAYS UA, які відбудуться:

  • 1 грудня о 16-00 – Бердянському державному університеті (вул. Шмідта 4) фільм-відкриття “Звідки з`являється пил і куди зникають гроші” (реж. Тійт Оясоо, Ене-Ліїс Семплер, Естонія, 2013)
  • 3 грудня о 15-30 Центр дитячої та юнацької творчості (проспект Праці 24) фільм – “Вальс Алчевськ ( реж.  Вадим Ільков, Україна, 2014)
  • 8 грудня о 16-00- Всеукраїнський учбово-культурний центр психологічної підтримки, соціальної, професійної та трудової реабілітації інвалідов “Академія ремесел”  (вул. Юбилейна, буд.56) фільм- “Верка” (реж.  Павел Лозінський, Польща, 2014)

Після перегляду картина на вас чекає обговорення фільмів з модераторами показів.
Також, в рамках фестивалю відбудеться ряд показів в школах м. Бердянськ та сусідніх районів.

Чекаємо вас на XII Мандрівному Фестивалі Документального кіно про права людини DOCUDAYS UA в м. Бердянськ.