fbpx
Лекція Енвера Джулімана про миротворчість і примирення - картинка 1

Лекція Енвера Джулімана про миротворчість і примирення

Як наблизити мир, не чекаючи закінчення війни? Як досягти порозуміння між частинами українського суспільства з різними точками зору та позиціями, переселенцями та громадами, які їх приймають? Про це дізнаються учасники лекції.

Де? America House Kyiv (Пимоненка, 6, Киев)

Коли? 22 грудня, 18:30-19:30

Мова лекції: англійська. Організатори забезпечують синхронний переклад на українську мову.

Попередня реєстрація за посиланням: http://bit.ly/1IGKBy4

Енвер Джуліман – фахівець із багатокультурного порозуміння. Старший радник Норвезького Гельсінського комітету з питань освіти, у 1997 році став керівником проекту «Боснія». Е. Джуліман має досвід роботи у сфері освіти прав людини та миротворчості в Норвегії, Україні, Білорусі, Російській Федерації, Південній Кавказі та Західних Балканах. Автор кількох книг у царині конфліктології та медіації («Будуйте мости, а не стіни», «Роль університетів у миро творчості»), перекладених норвезькою, російською, боснійською, хорватською та сербською мовами.

Е. Джуліман був одним з учасників створення Всеукраїнської освітньої програми «Розуміємо права людини» років та активно сприяв її розвитку. Також він сприяв діяльності «Школи з прав людини для молоді колишньої Югославії», яка випустила понад 12 тисяч учасників. Заснував та керує регіональним проектом «Союз за довіру на Південному Кавказі»


Лекція організована в рамках програми Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) «Реагування на порушення прав людини та посилення правової спроможності громадян та правозахисників в Україні»/ «Права людини в дії», яка впроваджується Українською Гельсінською спілкою з прав людини та у партнерстві з Всеукраїнською освітньою програмою «Розуміємо права людини».


Для входу в Американський дім, будь ласка, не забудьте документ, що посвідчує особу.