fbpx

Міжнародна українська школа відкрита для учнів з Криму та м. Севастополя

ГО “ЦГП “Альменда” направляло електронний запит в Департамент загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України щодо можливості навчання учнів випускних класів анексованого Криму та м. Севастополя,  у Міжнародній українській школі, так як надходили повідомлення, що кримських учнів не приймають в Міжнародну українську школу “через відсутність фінансування”.

Сьогодні надійшла відповідь на наш запит. Згідно з ним:
“У 2015-2016 навчальному році, як виняток, дозволяється учням випускних класів анексованого Криму та м. Севастополя, навчатися у Міжнародній українській школі (01021 м. Київ, Кловський узвіз 8, тел./факс (38044) 253-85-58, E-mail: ukrintschool@ukr.net; веб-сайт: http://ukrintschool.org.ua) за дистанційною формою навчання.

Для цього треба звернутися з відповідною заявою до департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України (01135 м. Київ, пр. Перемоги, 10); до заяви додаються відскановані копії документів про освіту (свідоцтво про народження, свідоцтво про базову загальну середню освіту та табель навчальних досягнень учня). “

Зверніть увагу, що Міжнародна українська шкла починає працювати з 1 жовтня, АЛЕ вступити можна до кінця першого семестру (тобто до 1 січня)

Повний текст відповіді:Відповідь Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України