fbpx
Мілітаризація українських дітей на території тимчасово окупованого Криму. Приклади за червень 2024 - картинка 1

Мілітаризація українських дітей на території тимчасово окупованого Криму. Приклади за червень 2024

Продовжуються активні дії на ТОТ Криму з мілітаризації українських дітей. Головні виконавці правопорушення російська молодіжна військово-патріотична мілітарна організація – Юнармія (в Криму більше 25 000 членів) та ДОСААФ (Добровільне товариство сприяння армії, авіації та флоту Росії). Дані організації тільки за останній місяць провели для дітей “Школу майбутніх командирів”, зміну “Юний захисник батьківщини” в польовому таборі, під час яких діти проводжали на фронт призовників та вивчали військову справу.

Лише за останній період серед проведених заходів:

Мілітаризація українських дітей на території тимчасово окупованого Криму. Приклади за червень 2024 - картинка 2
Для дітей, вивезених з ТОТ Куп’янського р-ну Харківської області був проведений захід в так званому Центрі підготовки громадян до військової служби та військово-патріотичного виховання «Південнобережний» РВ ДОСААФ Росії Республіки Крим у м. Ялта. Під час цієї зустрічі перед дітьми виступали військовослужбовці РФ, представники окупаційної влади, а також учасники т.зв. СВО, які розказували про героїзм військових при виконанні приказів по захисту Батьківщини (прим. – йдеться про Росію). Діти з ТОТ України були залучені до навчання військово-прикладних дисциплін, участі в змаганнях зі стрільби з пневматичної зброї, гри лазертаг, майстер-класу з армійського рукопашного бою тощо. Всі заходи спрямовані на мілітаризацію дітей, підготовку їх до майбутньої служби в ЗС РФ.
Мілітаризація українських дітей на території тимчасово окупованого Криму. Приклади за червень 2024 - картинка 3
Досаафівцями на ТОТ м. Ялта розроблена програма «Свята справа — батьківщину захищати», тобто Росію. І для її реалізації, для дітей на постійній основі проводяться заходи мілітаризованого характеру: заняття з фізичної, вогневої та стройової підготовки, відпрацювання прийомів користування протигазами та захисними костюмами. Такі навчання по суті  готують дітей  до “захисту” РФ.
Мілітаризація українських дітей на території тимчасово окупованого Криму. Приклади за червень 2024 - картинка 4
З 17 по 27 червня на ТОТ АР Крим пройшла зміна в польовому таборі «Юний захисник Батьківщини — Авангард» («Юный защитник Отечества – Авангард») , в якій взяли участь і 100 кримських дітей. «Юнармійці» в реальних польових умовах проходили інтенсивну програму, що включала основи військової служби. Дітей вчили стріляти; стройової, медичної, гірсько-альпіністської підготовки; орієнтуванню на місцевості, а також була організована зустріч із учасниками т.зв. СВО. Програма «Юний захисник Батьківщини» (“Юный защитник Отечества”) реалізується вже третій рік безпосередньо за підтримки головного штабу руху “Юнармія” (“Юнармия”) із залученням, зокрема , і дітей з ТОТ. Та має на меті підготовку з молоді “солдат РФ”.
Мілітаризація українських дітей на території тимчасово окупованого Криму. Приклади за червень 2024 - картинка 5
У таборі “Алькадар”, на ТОТ м. Севастополь, пройшла зміна військової спрямованості “Школа майбутніх командирів” від “Юнармії”  м. Севастополь. Програма проводилася на “честь 10-ї річниці “руської весни” і в ній прийняли участь 110 дітей, які пройшли серію майстер-класів: вогневу та стройову підготовку; розбирання та складання АК-47; радіозв’язок; захист від зброї масового ураження;основи армійського рукопашного бою тощо.
Окрім того, діти які входять до “Юнармії” на ТОТ м. Севастополь, в червні залучалися до заходів з відправки 40 призовників на місце проходження строкової служби в РФ. Такі дії призводять до героїзації військовослужбовців РФ в очах дітей з ТОТ м. Севастополь та почесність несення військової служби в лавах ЗС Росії, знищуючи українську ідентичніть.