fbpx
Методичний посібник

Методичний посібник “Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників”

Посібник створений для проведення онлайн та офлайн семінарів з метою солідаризації громадськості на національному рівні у сфері підтримки й захисту правозахисників й активістів, чия робота спрямована на захист прав людини через удосконалення обізнаності про них і реалізації поведінкових моделей реагування на порушення прав людини серед молоді.

Посібник складено за принципом конструктора та містить 3 основні частини – теоретичну, методичну, інструктивну (рекомендації з проведення семінарів в онлайн та офлайн форматах).

Даний посібник буде корисним для тих, хто працює у сфері прав людини з метою освіти дітей та молоді (методисти післядипломної педагогічної освіти, викладачів вишів і вчителі шкіл, працівники позашкільних закладів, активісти громадських організацій тощо).

Посібник доступний українською, англіською та російською мовами.

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Фонду домів прав людини (ФДПЛ), в рамках проєкту «Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників», які виконувались громадською організацією «Центр громадянської просвіти «Альменда» (член Дому прав людини Крим) в партнерстві з громадською спілкою «Освітній дім прав людини в Чернігові» та проєкту «Валізи з правами людини їдуть до регіонів», який виконувався громадською організацією «Центр громадянської просвіти «Альменда». Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Центр громадянської просвіти «Альменда» та не обов’язково відображає точку зору Фонду домів прав людини.