Фільм “Війна химер” – сильний, бо справжній

Сьогодні студенти Факультету філології та соціальних комунікацій Бердянського державного педагогічного університету в рамках XIV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA переглянули фільм «Війна химер» . Насправді, це більше ніж просто фільм – це особиста історія однієї з режисерок, яка переосмислює власний травматичний досвід, пов’язаний із війною. Це подорож двох закоханих до лінії фронту та спроби спільного життя після всього пройденого.

Через те, що фільм дуже справжній та щирий, після перегляду почалась жвава дискусія. Учасники дискусії обговорили сюжетні лінії – відносини між людьми на прикладі «головних героїв», а також відносини під час екстреми на прикладах війни. Студенти висловлювалися щодо екологічних проблем, які виникають під час війни, і про те, як складно буде їх вирішити по закінченні. Але головною темою обговорення стали все ж таки відношення між людьми в умовах війни та вміння їх зберегти. А також вміння підтримувати один одного під час складних ситуацій. Учасники дискусії підкреслили наскільки важливо мати людину, яка завжди готова вислухати, підтримати та зрозуміти.

Тема, яка піднята у фільми дуже близька та зрозуміла. Напевно саме тому в деяких учасників були сльози в голосі під час обговорення. Сказати, що це сильний фільм – це нічого не сказати. Це фільм про всіх нас, про тих хто там і тих хто чекає на повернення тут.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.