fbpx
ЦГП

ЦГП “Альменда” взяв участь у “Ярмарку добра”

Сьогодні, 20 червня, на Контрактовій площі у сквері поруч з Гостинним двором, в рамках Міжнародного дня біженця Агентство ООН у справах біженців спільно з волонтерськими організаціями, громадськими ініціативами та міжнародними неурядовими організаціями провела благодійний «Ярмарок Добра». Взяв участь в цьому заході і центр громадської просвіти “Альменда”

В рамках ярмарку була проведена фотосушка присвячена Криму. Більшість фотографій були надані чудовим фотохудожником з Дніпропетровська Вадимом Жуком.  Його неймовірні світлини півострова захопили серця багатьох відвідувачів фотосушки. На початку заходу ( о 12-00)  було приблизно 40 фотокарток. Під кінець (18-00) зосталось не більше 8 фотокарток.

ЦГП “Альменда” взяв участь у “Ярмарку добра” - картинка 2

 

ЦГП “Альменда” взяв участь у “Ярмарку добра” - картинка 3

Також, в рамках ярмарку Анна Рассамахіна надавала юридичні консультації ВПО.

ЦГП “Альменда” взяв участь у “Ярмарку добра” - картинка 4

Дякуємо всім, хто відвідав цей чудовий захід. Сподіваємось світлини Криму будуть зігрівати ваші серця, а наші юридичні консультації допоможуть вам у вирішенні ваших проблем.

Також нагадуємо, що кримчани та внутрішньо переміщені особи з Криму та сходу України можуть отримати безкоштовну правову допомогу в нашій приймальні.
Звертайтеся за тел. +38 050 140 2565.