fbpx
Вступ 2023. Як абітурієнту з ТОТ вступити дистанційно до українського ЗВО - картинка 1

Вступ 2023. Як абітурієнту з ТОТ вступити дистанційно до українського ЗВО

Вступна кампанія 2023 триває, проте питань про вступ абітурієнтів з окупованих територій все більше.
Наша організація на основі Наказу МОН №271 “Порядку прийому для здобуття вищої, фахової передвищої та професійної (професійно-технічної) освіти осіб, які проживають на тимчасово окупованій Російською Федерацією території України” підготувала покрокову інструкцію як з окупованого Криму, з окупованих частин Донецької, Луганської, Запорізької та Херсонської області можна дистанційно вступити до українського університету, інституту, технікуму, училища, коледжу, консерваторії чи академії.

Інструкція включає три основні кроки та підкроки, які абітурієнти проходять за підтримки Освітніх центрів «Крим – Україна» або «Донбас – Україна». Список Освітніх центрів можна знайти за цим посиланням на сайті МОН.

ВАЖЛИВО.

Порядок вступу з тимчасово окупованих територій ще буде змінюватися МОН, тому радимо слідкувати за новинами на нашому сайті чи в наших соцмережах, де ми повідомо про зміни.

В разі проблеми чи питань, які виникають при вступі, ви можете звертатися до нас за мейлом info@almenda.org ми надамо консультації.

Покрокова інструкція про те як абітурієнтам з окупованих територій можна дистанційно вступити до українського закладу вищої освіти доступна для завантаження.