fbpx
Всеукраїнський конкурс розробок уроків та виховних заходів «Крим: 5 років окупації. Право на Спротив» - картинка 1

Всеукраїнський конкурс розробок уроків та виховних заходів «Крим: 5 років окупації. Право на Спротив»

Раді оголосити проведення Всеукраїнського конкурс розробок уроків та виховних заходів «Крим: 5 років окупації. Право на Спротив».

Конкурс спрямований на утвердження в українському освітньому просторі наративу відновлення територіальної цілісності України та сприяння солідарності українського суспільства з кримськими політв’язнями і громадськими активістами, діяльність яких пов’язана із захистом прав людини на окупованих територіях.

Учасники (-ці) та Лауреати (-ки) Конкурсу отримають Дипломи та Подяки.

Учасники(-ці) Конкурсу, чиї роботи посіли І, ІІ та ІІІ місця, отримають Дипломи переможців та грошові премії:

o             І місце – 5 тисяч гривень

o             ІІ місце – 3 тисячі гривень

o             ІІІ місце – 2 тисячі гривень

Переможці(-ниці) конкурсу будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження, яка відбудеться у Києві за участі представників співорганізаторів Конкурсу.

Основними критеріями оцінювання розробок уроків та виховних заходів є відповідність темі, наявність власної думки, креативність та оригінальність викладу змісту.

На Конкурс не приймаються роботи, які є плагіатом інших робіт.

Останній термін подання навчально-методичних розробок на Конкурс – 23.00, 25 грудня 2019 р.

Роботи просимо надсилати в електронній формі на адресу:  konkurs2019crimea@gmail.com з поміткою «Конкурс».

З більш детальною інформацію про Конкурс, зразками оформлення та вимогами  Ви можете ознайомитись в Положенні про Конкурс навчально-методичних розробок на сайті Центру громадянської просвіти «Альменда».

Для додаткових запитань та консультацій звертайтеся за телефоном: +38 (096) 890-22-09 або надсилайте запитання на адресу електронної пошти Конкурсу konkurs2019crimea@gmail.com з поміткою «Конкурс».

Контактна особа – Олег Охредько

Конкурс проводиться Центром громадянської просвіти «Альменда» у партнерстві з Центром прав людини ZMINA і Домом Прав Людини «Крим» за підтримки Міністерства освіти і науки України (лист МОН №4/3296-19 від 21.11.2019 р.), Міністерства у справах ветеранів, тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Представництва Президента України в Автономній республіці Крим.

Бажаємо творчої наснаги та чекаємо на креативні ідеї!