![Малюємо Мандрівний Docudays UA у Бердянську - картинка 1](https://almenda.org/wp-content/uploads/2021/10/1920x1080-1-1-820x461.jpg)
![Малюємо Мандрівний Docudays UA у Бердянську - картинка 1](https://almenda.org/wp-content/uploads/2021/10/1920x1080-1-1-820x461.jpg)
Малюємо Мандрівний Docudays UA у Бердянську
В рамках Мандрівного Docudays UA у Бердянську відбувається віртуальна виставка світлин (світлини з показів, які ми перевели у малюнковий формат за допомогою цифрових технологій) та роботи учасників та учасниць зразкового художнього колективу студії образотворчого мистецтва «Фантазія» Центру дитячо-юнацької творчості ім. Є.М. Руднєвої м. Бердянськ під керiвництвом Попазової Т.I, які були намальовані після перегляду фільму «Мій інший син» (Повне одужання).