fbpx

В Бердянську відбулась презентація результатів проекту «Праймінг молодих виборців»”

5 та 6 вересня 2019 року відбулися зустрічі з представниками та представницями шкільної спільноти м. Бердянська  та Бердянського Державного Педагогічного Університету під час  проекту «Праймінг  молодих виборців», який реалізує Центр громадянської просвіти «Альменда» в рамках програми «Медіаграмотність для молодих виборців», яку проводять Академія української преси  в партнерстві з Міжнародною неурядовою організацією Internews.

В Бердянську відбулась презентація результатів проекту «Праймінг  молодих виборців»” - картинка 2

Під час зустрічей бердянські педагоги та викладачі ознайомилися з результатами проекту «Праймінг  молодих виборців» – ознайомилися із аналітикою щодо медійного ландшафту міста, методичними матеріалами, розробленими для тренінгу «Як декодувати  інформацію під час виборчих перегонів», подивилися відеоінтерв’ю та інше

В Бердянську відбулась презентація результатів проекту «Праймінг  молодих виборців»” - картинка 3

За філіжанкою кави або чаю із смаколиками учасники та учасниці зустрічей з великою зацікавленістю проаналізували фрагменти новин крізь призму маніпулятивних технологій та ще пристальніше переглянули рекламу – як політичну, так і соціальну.

В підсумку представники та представниці освітнього поля Бердянська відмітили необхідність медіаосвіти, і в першу чергу педагогів. Виступаючі загострили увагу на використання місцевих матеріалів, що підвищує зацікавленість та робить матеріали більш доступними. Зазначили що освітні матеріали які були презентовані можливо використовувати для роботи з батьками та студентською аудиторією. Створені методичні матеріали можуть в цілому сприяти   підвищенню  у мешканців громади м. Бердянськ навичок розпізнавання помилкових повідомлень і дезінформації, а також, на забезпечення можливості приймати усвідомлені рішення і сприяти розумінню ролі та відповідальності ЗМІ в демократичному суспільстві під час виборчих процесів.

Аналіз можно переглянути тут

Методичні матеріали проекту «Праймінг молодих виборців» доступні тут

Проведення цього заходу стало можливим завдяки підтримці американського народу, що була надана через проект USAID «Медійна програма в Україні», який виконується міжнародною організацією Internews. Зміст матеріалів є виключно відповідальністю Академії української преси та необов’язково відображає точку зору USAID, уряду США та Internews.