fbpx
Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників. Методичний посібник. - картинка 1

Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників. Методичний посібник.

Посібник створений для проведення онлайн-семінарів з метою солідаризації громадськості на національному рівні у сфері підтримки й захисту правозахисників й активістів, чия робота спрямована на захист прав людини через удосконалення обізнаності про них і реалізації поведінкових моделей реагування на порушен- ня прав людини серед молоді. Посібник складено за принципом конструктора та містить 3 основні частини – теоретичну, методичну, інструктивну (рекомендації з використання онлайн-інструментів на вебінарі).

Даний посібник буде корисним для тих, хто працює у сфері прав людини з метою освіти дітей та молоді (методисти післядипломної педагогічної освіти, викладачів вишів і вчителі шкіл, працівники позашкільних закладів, активісти громадських організацій тощо).

Виготовлення цього посібника стало можливим завдяки фінансовій підтримці Фонду домів прав людини (ФДПЛ), в рамках проєкту «Розуміючи принципи та стандарти захисту правозахисників», який виконувався громадською організа- цією «Центр громадянської просвіти «Альменда» (член Дому прав людини Крим) в партнерстві з громадською спілкою «Освітній дім прав людини в Чернігові». Зміст матеріалів є виключно відповідальністю громадської організації «Центр громадянської просвіти «Альменда» та не обов’язково відображає точку зору Фонду домів прав людини.


Версія англійською – https://drive.google.com/file/d/1R9KIK_H66H8lPWNCaqdHf8ZL_71YutQk/view?usp=sharing
Версія російською – https://drive.google.com/file/d/1bkJREvVNm-7xvEpFeocM47JGSNE4dIkf/view?usp=sharing