fbpx
Про що можуть свідчити нові санкції ЄС та чи справді ми наближаємось до захисту ідентичності наших дітей, які опинились в окупації?  - картинка 1

Про що можуть свідчити нові санкції ЄС та чи справді ми наближаємось до захисту ідентичності наших дітей, які опинились в окупації? 

Про що можуть свідчити нові санкції ЄС та чи справді ми наближаємось до захисту ідентичності наших дітей, які опинились в окупації?  - картинка 2

Автор: Марія Суляліна, голова ЦГП “Альменда”

18 грудня 2023 року Рада ЄС ухвалила 12 санкційний пакет, в який зокрема увійшли особи та організації відповідальні за знищення ідентичності дітей на окупованих територіях.

19 грудня Генеральна Асамблея ООН ухвалила резолюцію «Ситуація з правами людини на тимчасово окупованих територіях України, включаючи Автономну Республіки Крим та м.Севастополь», в який засуджується мілітаризація, індоктринація та розпалювання ненависті до України та українців, зокрема через систему освіти.

Чи можна це розцінювати як знак, що міжнародна спільнота нарешті звернула увагу на проблему знищення ідентичності дітей, які стали заручниками окупації та готова діяти щоб зупинити це порушення?

Читайте детальніше в новій статті Марії Суляліної, голови ЦГП “Альменда” для блогу онлайн медіа “Лівий берег”.

Читати повний текст статті за посиланням.

Публікацію підготовлено Центром громадянської просвіти «Альменда» в рамках проєкту «Зруйноване дитинство: Наближаючи правосуддя». Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО Центр Громадянської Просвіти «Альменда» і не обов’язково відбиває позицію Civil Rights Defenders.