fbpx
ПОЛЬОВИЙ ПОСІБНИК “ВІДЕО ЯК ДОКАЗ” - картинка 1

ПОЛЬОВИЙ ПОСІБНИК “ВІДЕО ЯК ДОКАЗ”

Польовий посібник “Відео як Доказ” допомагає активістам використовувати відеозйомку для викриття правопорушень та відновлення справедливості. Цей матеріал допоможе забезпечити, що велика кількість камер в великій кількості рук може привести до справжніх змін і справедливості.

Посібник –  UA_VaE Guide_Відео як Доказ_Повний посібник_20160512_v1.1

Для кого цей посібник?

Цільова аудиторія цього посібника – люди, які працюють у правозахисній сфері і які фільмують або будуть фільмувати в майбутньому випадки порушення прав людини. Це можуть буть журналісти громадських ЗМІ, активісти, місцеві репортери та експерти з питань прав людини. Якщо ви вже знімаєте на відео неправомірні дії, посібник допоможе вам збільшити доказову цінність вашого відео. Якщо ви вже займаєтесь розслідуванням випадків порушень прав людини за допомогою традиційних засобів, посібник допоможе вам стратегічно правильно долучити відеоматеріали до ваших досліджень в області прав людини і зробити збір доказів ефективнішим.

Що всередині?

У посібнику йдеться про:

  • Закон: основні правові принципи та процеси
  • Фільмування: практики створення відеоматеріалів із підвищеною доказовою цінністю
  • Організацію та менеджмент: інструкції з організації та управління вашим відео з метою доведення певного факту
  • Засвідчення оригінальності: техніки як для підтвердження оригінальності відео контенту, так і для створення відео контенту, оригінальність якого легко довести