fbpx
Підготовка до старту почалась! - картинка 1

Підготовка до старту почалась!

Щороку, восени в різних містах відбувається подія, на яку з нетерпінням чекають поціновувачі документальних фільмів. Ця подія –  Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA. Цього року найкращі документальні фільми про права людини зможуть побачити мешканці понад 250 міст і містечок  України.

Вже 28 листопада в Бердянському державному педагогічному університеті відбудеться відкриття XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в Бердянському районі.

Але підготовка до початку фестивалю вже почалась.
Сьогодні в місті Бердянську пройшов семінар для вчителів міста Бердянськ та Бердянського району. Учасники семінара матимуть змогу показати фільми XIII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в своїх навчальних закладах із залученням організаторів фестивалю.

Підготовка до старту почалась! - картинка 2

В семінарі прийняло участь 20 представників шкіл, гімназій та ліцеїв міста Бердянська та Бердянського району.
Під час семінару учасники визначили, що таке “права людини” і чому про них необхідно говорити з учнями шкіл. Крім того, педагоги ознайомилися з методиками роботи з візуальними джерелами та переглянули фільм “Загублені” (реж. Світлана Шимко, Франція, Україна). В рамках семінару були розглянуди різні аспекти показу цього фільму для старшокласників, їх батьків та педагогів .

Підготовка до старту почалась! - картинка 3

Разом з учасниками семінару ми з нетрепінням чекаємо на початок XIII Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA в Бердянському районі, щоб показати вам цьогорічні фільми про права людини.