На speed-dating в Кримський дім !

Вчора Кримській дім став місцем для побачення. На нього прийшли Кримська правозахисна група, Крим SOS, Спеціалізована приймальня з питань Криму УГСПЛ, Центр громадянської просвіти «Альменда», ДП «Кримський дім», Міністерство з питань тимчасово окупованих територій і головні герої цього вечора – студенти з Криму, які поступили на навчання в Київські вищі.

За затишними столами при свічах студенти спілкувались із організаціями або державними установами, дізнавались чим вони займаються, в яких сферах можуть допомогти та й просто знайомились особисто із тими, кого знали до того лише віртуально. Спілкування проходило у форматі “speed dating” – тож на спілкування із кожною організацією у відвідувачів було лише по 5 хвилин.

 

Після закінчення побачень учасникам заходу було запропоновано прийняти участь у «кримському квесті». Прийняти участь зголосились як студенти так і організації, які прийшли на побачення.

Було утворено 4 команди в які увійшли і студенти, і представники організацій, і інші відвідувачі заходу. Учасники квесту повинні були знайти 4 локації, де було зашифровано в якому кримському місті вони опинились.

Команди настільки швидко впорались із завданням, що виникла суперечка за 1-е місце. Вирішено було зробити додатковий конкурс. Завданням якого було написати сенкан на тему «Крим».

Переможця було обрано оплесками .

Подарунки для переможців квесту надали організації, які прийшли на побачення.
Переможці отримали флешки від Спеціалізованої приймальня з питань Криму УГСПЛ.


Друге місце отримали іграшку та наліпки від Кримської правозахисної групи.
Третє та четверте місце отримали наліпки від  Кримської правозахисної групи.
І всі учасники отримали еко-сумки та значки від ЦГП «Альменда»

Після нагородження переможців квесту на всіх учасників зустрічі чекав святковий фуршет!

А на завершення вечора всі зробили фінальну фотографію на пам`ять незвичайним засобом – а через метод «жива скульптура» і ось що з цього вийшло !

Проведення зустрічі стало можливим завдяки підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки.
Організатори зустрічі ЦГП «Альменда» у партнерстві із ДП «Кримський дім»

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.