fbpx
Анонс Всеукраїнського конкурсу есе та плакатів «Я тебе чую: підтримую однолітка в окупації» - картинка 1

Анонс Всеукраїнського конкурсу есе та плакатів «Я тебе чую: підтримую однолітка в окупації»

  1. Хто може взяти участь?
  2. Що треба зробити?
  3. Як взяти участь в конкурсі?
  4. Результати конкурсу

Ми оголошуємо про початок Всеукраїнського конкурсу есе та плакатів, метою якого є формування емпатії та солідарності з дітьми, що живуть на тимчасово окупованих територіях України, через творчість та самовираження школярів з усієї країни. 

Цей конкурс — простір для підлітків, де вони можуть говорити з тими, кого не можуть побачити, але можуть відчути. Через слово, через образ, через емпатію — формується спільне розуміння викликів, з якими стикаються діти, які живуть під окупацією. Конкурс також підтримали українські митці Олександр Грехов та Катерина Бабкіна, які поповнять склад журі у номінаціях “Соціальний плакат” та “Есе”.

Хто може взяти участь?

  • учні та учениці 8-11 класів закладів загальної середньої, фахової передвищої освіти, професійно-технічної освіти;
  • учні та учениці мистецьких шкіл, гуртків позашкільних навчальних закладів.

Що треба зробити?

Написати есе або створити плакат, які б продемонстрували бачення реалій, в яких живуть однолітки під російською окупацією та висловлювало б підтримку дітей в окупації.

Як взяти участь в конкурсі?

  • Ознайомитися з Умовами Конкурсу.
  • Написати есе або створити плакат.
  • Оформити есе відповідно вимог Конкурсу
  • Заповнити Google-форму учасника (-ці) конкурсу та прикріпити файл з есе або плакатом.
  • По можливості поширити інформацію про життя однолітків, які живуть під російською окупацією у своїй громаді, серед рідних, друзів та знайомих.

Результати конкурсу

Переможці (-ниці) конкурсу, які за підсумками членів журі посядуть 1, 2, 3 місця, будуть запрошені на урочисту церемонію нагородження  та отримають цінні призи. Всі учасники, які пройшли відбірковий етап, отримають Дипломи Лауреатів (-ок) та учасників (-ць) Конкурсу в електронному форматі. Кращі роботи, визначені Журі, будуть рекомендовані для публікації на сайтах організаторів, партнерів та медіа.

Роботи приймаються до 30 червня 2025 року, а оголошення переможців заплановано до 1 вересня 2025 року

Форма реєстрації

Конкурс проводиться у співпраці з Міністерством освіти і науки України, Міністерством молоді та спорту України, Міністерством культури та стратегічних комунікацій України, Представництвом Президента України в Автономній Республіці Крим та Центром захисту прав дитини Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

Публікацію підготовлено у рамках проєкту “Захист дитинства: справедливість та реінтеграція для дітей з ТОТ”. Проєкт реалізується за підтримки Міністерства закордонних справ Чеської Республіки в рамках Transition Promotion Program. Погляди, репрезентовані у цьому матеріалі, належать авторам і не відображають офіційну позицію МЗС Чеської Республіки.