![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 1](https://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/Бердянськ-почав-вимірювати-рівні-рівності.jpeg)
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 1](https://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/Бердянськ-почав-вимірювати-рівні-рівності.jpeg)
Бердянськ почав вимірювати рівні рівності
Вчора, 5 листопада, в Бердянську розпочався XV Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA.
Тема цьогорічного фестивалю назву «Рівні рівності» та присвячена суспільним викликам, пов’язаним з поняттям рівності.
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 2](http://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181105_233518.jpg)
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 2](http://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181105_233518.jpg)
Вже традиційно фестиваль відкрила «кухня-рівності» на яку були запрошені мешканці та гості міста. Кухня – це завжди щось щире, домашнє та затишне, так само як і фестиваль Docudays UA.
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 3](http://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181105_233952.jpg)
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 3](http://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181105_233952.jpg)
Тож саме на «кухні» перехожі, які завітали в «гості» змогли щиро поговорити про те, що для них є рівність та які проблеми вони бачать у сучасному суспільстві.
Організатори фестивалю розказали про те, які фільму будуть продемонстровані в Бердянську цього року, а також запросили відвідувачів на воркшопи та майстер-класи.
Фільмом-відкриттям цьогорічного фестивалю став «Сієва» який є інтимним та поетичним поглядом на ніжний різновид вуличого танцю. Учасниці та учасники говорили про те як танець може стати засобом самовираження.
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 6](http://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181105_230052.jpg)
![Бердянськ почав вимірювати рівні рівності - картинка 6](http://almenda.org/wp-content/uploads/2018/11/IMG_20181105_230052.jpg)
Була піднята тема, що за допомогою танцю кожен та кожна можуть бути собою справжнім_ою.
Фестиваль буде проходити в місті до 18 листопада.
Запрошуємо вас на кінопокази та воркшопи.
Вхід на всі події вільний.