Untitled

В понеділок, 17 серпня, об 11:00 відбудеться прес-конференція на тему: «Недитячі ігри для кримських школярів: як кримчанам вступати в українські виші».

 

Під час заходу будуть представлені напрямки інформаційно-адвокаційної кампанії щодо створення умов для отримання української освіти та документів державного зразку про освіту мешканцями окупованого Криму.

Нагадаємо, що ми вже раніше висвітлювали проблеми, які спіткають кримських школярів, що виявили бажання навчатися в українському виші, детальніше читайте за посиланням:
http://wp.me/p6dmNN-dY
http://wp.me/p6dmNN-dU

Учасниками прес-конференції буде презентована гра «Кримський квест за освітою», що розроблена представниками Центру громадянської просвіти “Альменда” на основі проблем кримських школярів.

Прес-конференція відбудеться в Українському національному інформаційному агентстві «Укрінформ» (вул. Б. Хмельницького, 8/16, 2-й поверх, м. Театральна)

У заході візьмуть участь:

  • Валентина Потапова, координатор освітніх програм Центру громадянської просвіти «Альменда»;
  • Олег Охредько, експерт-аналітик Центру громадянської просвіти «Альменда»;
  • Андрій Щекун, голова Кримського центру ділового та культурного співробітництва «Український Дім»;
  • Павло Полянський, заступник Міністра освіти і науки України.

 

Модератор – Ольга Скрипник, голова Центру громадянської просвіти “Альменда”

 

Прес-конференція проходить у рамках проекту “Громадськість протидіє інформаційній війні проти України”, що реалізується за підтримки Фонду сприяння демократії Посольства США в Україні.

 

Додаткова інформація: 0506961019, almenda.ngo@gmail.com

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.