fbpx
В Чорноморську відбудеться 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA - картинка 1

В Чорноморську відбудеться 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Повномасштабне вторгнення в лютому 2022 р. змінило життя кожного. Раніше наша організація в співпраці з Мандрівним міжнародним фестивалем документального кіно про права людини Docudays UA проводила кінопокази в місті Бердянськ. Але, на жаль, місто Бердянськ було окуповано. Тому цього року ми вимушені перенести наші покази в гостинне та чудове місто Чорноморськ. 

Тож з 7 грудня 2022 року стартує 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA в місті Чорноморськ.

Кінопокази Мандрівного в м. Чорноморськ триватимуть до 14 грудня, а з 14 по 21 грудня відбуватиметься фотосушка малюнків дітей та фотографій кінопоказів.

Серед майданчиків для показів і обговорень фільмів – Центр професійного розвитку педагогічних працівників, Центр позашкільної освіти Чорноморської міської ради Одеського району Одеської області, Виставковий зал музею ім. О. Білого.

Тема цьогорічного фестивалю має назву «Надзвичайний стан» — дуже зрозуміла та близька всім українцям та українкам. Надзвичайний стан — це виняткова ситуація, коли звичне життя та плани на майбутнє поставлені на паузу. А базові життєві потреби й людські права — під постійною загрозою.

Цього року Мандрівний в Чорноморську буде проводить кінопокази для

  • студентів, школярів та школярок м. Чорноморськ,
  • викладачів та викладачок навчальних закладів.

Серед кінострічок для перегляду та обговорення: 

  • «Фортеця Маріуполь. Орест»
  • «Я не хотіла робити фільм про війну»
  • «Літургія протитанкових перешкод»
  • «Будинок зі скалок»
  • «Світло, всюди»
  • «Мир та спокій»

Ще однією особливістю цьогорічного фестивалю в м. Чорноморськ стане залучення працівників навчальних закладів, з якими ЦГП “Альменда” співпрацює в рамках діяльності DocuClub. Для них також будуть проведені семінари та майстер-класи, зокрема «Інформаційний фронт. Пропаганда – розпізнати та протидіяти», а також 

В Чорноморську відбудеться 19 Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA - картинка 2

Також цьогоріч в рамках 19 Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA відбудеться відкрита виставка світлин з показів, та фотовиставка “Нескорений Херсон” відомого херсонського фотографа, фотокореспондента Медіаплатформи «Вгору» Олександра Корнякова.