fbpx
Роз`яснення щодо умов вступу для кримчан до українських ВНЗ у 2017 році. - картинка 1

Роз`яснення щодо умов вступу для кримчан до українських ВНЗ у 2017 році.

Особливий порядок вступу до українських ВНЗ дітей з тимчасово окупованого Криму, який був прийнятий в минулому році (наказ МОН №560) із змінами цього року (наказ МОН №105) суттєво спростив шлях для кримчан.

Проте навіть зміни не зробили його достатньо зрозумілим. Тому для роз’яснення деяких питань Уповноважений Президента України у справах кримськотатарського народу Мустафа Джамілєв звернувся до Міністерства освіти і науки України.

У листі-відповіді МОН_Порядядок_прийому міністр освіти Лілія Гриневич надала пояснення щодо окремих питань, а саме роз’яснила які ж саме іспити потрібно складати абітурієнтам, які вступають до українських вишів через освітні центри «Україна – Крим» для отримання атестату.

Отже кримчани «… проходять державну підсумкову атестацію з української мови та історії України». Таким чином дітям з тимчасово окупованого Криму для вступу потрібно буде скласти 2 іспити в школі з української мови та історії України і один профільний іспит у одному з 12 вишів.

Детальніше про умови вступу: http://almenda.org/kak-postupit-v-ukrainskij-vnz-i-poluchit-attestat-vypusknikam-s-vremenno-okkupirovannogo-kryma/