fbpx
Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 1

Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт.

 1. Вступна компанія проходила по двох напрямках: через загальну систему ЗНО та через особливий порядок.
 2. Кількість випускників з окупованого Криму, які склали отримали атестати через екстернат або дистанційну форму й склали ЗНО та вступили до українських ВНЗ невідома.
 3. Кількість випускників з анексованого Криму, які отримували атестати та вступали за окремим порядком за словами міністра освіти Л.Гриневич – 85 осіб (https://www.facebook.com/MONmolodsport/videos/1402844339742140/), а перший заступник міністра освіти України Ірина Совсун повідомила на брифінгу на тему: «Вступна кампанія-2016: результати і висновки», що «Близько ста абітурієнтів з анексованого Криму вже подали заяви для вступу до українських вищих навчальних закладів» (http://www.unian.ua/society/1446883-mayje-100-abiturientiv-z-krimu-vstupili-v-ukrajinski-vishi-minosviti.html)
 4. На 22 серпня 2016 р. до Таврійського національного університету було подано 56 заяв від кримчан з окупованого півострову.
 5. Міністерство освіти і науки України визначило 12 ВНЗ, на базі яких були створені центри «Крим-Україна» (Наказ МОН України від 14.06.2016 № 667 «Про затвердження Переліку уповноважених вищих навчальних закладів»)
 • Придніпровська державна академія будівництва та архітектури
 • Запорізький національний університет
 • Чорноморський державний університет імені Петра Могили
 • Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра Василенка
 • Національний університет «Львівська політехніка»
 • Львівський навчально-науковий інститут ДВНЗ «Університет банківської справи»
 • Херсонський державний університет
 • Херсонський національний технічний університет
 • Херсонська державна морська академія
 • Таврійський національна університет імені В. І. Вернадського (Київ)
 • Київський національний економічний університет імені Вадима Гетьмана
 • Дніпропетровський державний аграрно-економічний університет

6. Всі уповноважені ВНЗ мали інформацію на власних сайтах

7. З початком вступної кампанії почала діяти «Гаряча лінія МОН»:

 • Стаціонарний номер: (044)-481-32-15.
 • Мобільний номер: 068-951-25-13.
 • Номер для дзвінків з території Криму та тимчасово непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей: 050-550-54-11; 0 800 504 425.

8. Всі Центри вказали адреси та стаціонарні номери телефонів, а деякі Центри «Крим-Україна» надали мобільні номери, які були підключені до програми зв’язку Viber (Таврійський національна університет, НУ «Львівська політехніка», Чорноморський державний університет імені Петра Могили)

9. Всі Центри розмістили графік роботи, деякі ВНЗ на час вступної кампанії мали вихідні дні.

10. 4 липня 2016 року листом МОН №1/9 – 342 «Щодо прийому документів від вступників, що проживають на тимчасово окупованій території Донецької та Луганської областей, а також в Автономній Республіці Крим» вирішило проблему з приписними свідоцтвами, а саме «…особам, які проживають на тимчасово окупованій території – Автономній Республіці Крим, при вступі до вищих навчальних закладах не обов’язково надавати посвідчення про приписку вступників».

11. В 20-х числах липня на сайті МОН було розміщений Лист МОН від 19.07.2016 № 1/11-9725 «Щодо особливостей вступу за результатами вступних іспитів», яким МОН запровадило ще один шлях вступу для кримчан..

12. Більшість уповноважених ВНЗ розмістили наочну інформацію щодо місцезнаходження і діяльності Центрів «Крим-Україна»:

 • Харківський національний технічний університет сільського господарства імені Петра ВасиленкаМоніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 2 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 3 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 4
 • Запорізький національний університет
  Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 5 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 6 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 7
 • Херсонський національний технічний університет
  Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 8 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 9 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 10
 • Національний університет «Львівська політехніка»
  Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 11 Моніторинговий звіт вступної компанії 2016 р. для дітей з тимчасово окупованого Криму. Останній звіт. - картинка 12

  13. Під час вступної кампанії МОН провело зміну дизайну сторінки «Для жителів Донбасу та Криму, змінив розташування документів та посилання.
Моніторинговий звіт підготовлено громадською організацією Центр громадянської просвіти «Альменда»