fbpx
В Бердянську стартує XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA - картинка 1

В Бердянську стартує XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

Менш ніж за тиждень в місті Бердянськ та Бердянському районі розпочнеться XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA!

Відкриття фестивалю відбудеться 28 листопада (понеділок) о 16-00 в Бердянському державному університеті (вул. Шмідта 4).

Відкриє фестиваль фільм “Панорама” про звичайну людину на житті якої “історія” лишила свій відбиток. Валентин – кіномеханік. Він 44 роки працює у кінотеатрі «Кінопанорама» у центрі Києва. Це його останній рік перед виходом на пенсію. Зйомки проходять у кіноапаратній від початку осені 2013 року до річниці Майдану.

Протягом тижня ми запрошуємо вас на відкриті покази які відбудуться:

2 листопада 2016  о 15-00  –  фільми «Очищення» (історія боротьби «головного люстратора країни» Єгора Соболєва за ухвалення Закону України «Про очищення влади» і важливість створення Люстраційного комітету)  та  «Мова » (на Сході й Півдні України багато людей не володіють українською мовою. Активісти організовують безкоштовні курси для всіх охочих, а також привозять у міста й містечка книжкові ярмарки, музичні гурти, проводять зустрічі з письменниками).

Адреса: Центр детского и юношеского творчества в Бердянске (ул. Ля-Сейнская, д. 2).

4 грудня 2016 о 14- 00  – фільм «Ті, що сказали «ні». (Після десятиліть мовчання постраждалі та родичі жертв масових розправ засновують Народний cуд. Вони свідчитимуть проти злочинів, які чинила Ісламська держава в Ірані, злочинів, що приховували від загалу понад 25 років.)
Адреса: Всеукраинский учебно-культурный центр психологической поддержки, социальной, профессиональной и трудовой реабилитации инвалидов «Академия ремесел»  (м. Бердянск  ул. Юбилейная, д.56)

Традиційно після кожного показу на вас чекає обговерення фільму з досвідченним модератором.
В Бердянську стартує XIII Мандрівний міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA - картинка 2

Також в рамках фестивалю відбудуться покази в школах міста Бердянськ та Бердянского району.

Приходьте! Воно варто того, щоб подивитись та обговорити!